Category Televisions
8LGOLED48CX5LC 8LGOLED48CX5LC
8LGOLED48CX5LC 8LGOLED48CX5LC
8LGOLED48CX5LC 8LGOLED48CX5LC
8LGOLED48CX5LC 8LGOLED48CX5LC
8LGOLED48CX5LC 8LGOLED48CX5LC
8LGOLED48CX5LC 8LGOLED48CX5LC
Product Code: 8LGOLED48CX5LC
Category Televisions
Manufacturer LG Electronics
Description
Smart 4K Ultra HD HDR OLED TV - the most innovative technology in TV.
Specifications
Lead Time
5
Brand
LG
Built In Speakers
40W (WF: 20W, 10W per Channel)
Categories
Meeting & Exhibition
Category
Televisions
Colour
Black
Dimensions
1071x46.9x68mm
Dimensions with Stand
1071x251x650mm
HD-Ready
Yes
Integrated DVD
No
Manufacturer
LG Electronics
Resolution
3840x2160
Screen Type
Oled
Size
48in
Smart TV
Yes
Type
Televisions
Warranty
12 Months Parts and Labour Warranty
Weight
14.9kg
Compare
8LGOLED48CX5LC 8LGOLED48CX5LC
8LGOLED48CX5LC 8LGOLED48CX5LC
8LGOLED48CX5LC 8LGOLED48CX5LC
8LGOLED48CX5LC 8LGOLED48CX5LC
8LGOLED48CX5LC 8LGOLED48CX5LC
8LGOLED48CX5LC 8LGOLED48CX5LC
Product Code: 8LGOLED48CX5LC
Manufacturer LG Electronics
Description
Specifications
Lead Time
5
Brand
LG
Built In Speakers
40W (WF: 20W, 10W per Channel)
Categories
Meeting & Exhibition
Category
Colour
Black
Dimensions
1071x46.9x68mm
Dimensions with Stand
1071x251x650mm
HD-Ready
Integrated DVD
No
Manufacturer
LG Electronics
Resolution
3840x2160
Screen Type
Oled
Size
48in